1. veebruaril algab registreerimine TAGi 1. klassi

1. veebruaril algab registreerimine TAGi 1. klassi, mis toimub ARNO süsteemis aadressil https://tartu.ee/arno/ .

TAGis avatakse kolm 1. klassi ja klassid komplekteeruvad taotluste esitamise järjekorra alusel. Kõigepealt rahuldatakse taotlused Tartus sissekirjutatud laste kohta. Lapsevanem, kelle laps ei ole Tartu linna elanik, saab taotleda kohta TAGi 1. klassis, kuid kool rahuldab taotlused mitte varem kui 1. mail vabade kohtade olemasolul.

Kui laps on 1.10.2024 seisuga kuueaastane, aga pere soovib, et ta läheks kooli, peab lapsevanem pöörduma haridusosakonda hiljemalt 9. märtsini ja saama selleks nõusoleku. Täpsemalt saab sisseastumisest 1. klassi lugeda siit: https://tartu.ee/sites/default/files/uploads/Haridus/Voldik Esimesse Klassi 2020.pdf / https://www.tartu.ee/et/pkvastuvott#Vastuv%C3%B5tt-%C3%BClelinnalistesse...

Lisainfot saab tel 7461743 (TAGi direktor Hiie Asser, õppealajuhataja Julia Trubatšova, sekretär Virge Lomp) või emaili kaudu (hiie@annelinn.edu.ee / julia@annelinn.edu.ee / kool@annelinn.edu.ee ), vajadusel saab tulla ka kooli (N 1.02 ja R 2.02 14.00-16.00) ja registreerida laps kohapeal sekretäri juhendamisel.

1. klasside esialgsed nimekirjad valmivad 16.veebruariks. Alates 19. veebruarist jätkub eelkooli töö tulevaste 1. klasside koosseisudes (õpetajad enam ei roteeru ja laps õpib eelkooli lõpuni ühe õpetaja - tulevase klassiõpetaja juures).

Lugupidamisega TAGi koolijuhtkond

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.