Дек 21

kell 10.00 - Jõulud 3.-4. klassidele aulas,
kell 11.30 - Jõulud 1.-2. klassidele aulas,
kell 13.00 - Jõulud 5.-8. klassidele - jõululavastuse video vaatamine koduklassides ja klassiõhtud;

NB! Algkool ei õpi, ülejäänud klassid õpivad vastavalt tunniplaanile: 5.-8. klassid on vabad alates 13.00st, 9.-12. klassid õpivad õppepäeva lõpuni.

Дек 20

JõuluEurovision 9.-12. klassides,

Дек 20

Keelekümblusklasside Jõulutrall helkurite meisterdamisega, memoriiniga, discoga ja kohtumisega Jõuluvanaga (1a/c, 2a/c, 3a/c, 4a/c);

Дек 14

TAGi jõulukuuse ehtimine (1.-4. klassid)

Окт 28

TAGi Lastekoori Laululaager 5.-8. klassidele toimub 28. oktoobril kl 09.00-12.00 kabinetis A205.

Окт 05

Дорогие таговцы!
Завтра - 5 октября - международный День Учителя.
И у нас тоже есть возможность поблагодарить своих любимых учителей, концерт для которых пройдёт на большой перемене.

Хорошими учителями не становятся, а рождаются, утверждает (или уточняет) Анна-Лийзa Блаубрюк , коллега и начинающий журналист из соседней гимназии имени Петерсона. Среди интервьюируемых завуч и учитель музыки нашей школы Julia Trubatshova:

Окт 01

Reedel, 1. oktoobril lahkumine matkale kooli juurest:
1. klass kell 8.30
2. klass kell 9.30
3. klass kell 10.30

Riietuda sportlikult vastavalt ilmale! Kaasa hea tuju!
Kohtumiseni!
kehalise kasvatuse õpetajad

Сен 30

Neljapäeval, 30. septembril toimub matkapäev 4.-9. klassini. Sellel päeval tavapärast õppetööd ei toimu. Klassid matkavad koos klassijuhatajaga ja vajadusel abiõpetajaga Ihastesse Wiiralt'i tänava vasakul teepoolel asuvale metsavahelisele spordiväljakule. Seal toimub kehalise kasvatuse õpetajate juhendamisel sportlikud tegevused ja seejärel koos õpetajaga tagasi.

Neljapäeval lahkumine matkale kooli juurest:
4.-5. klass kell 8.30
6.-7. klass kell 9.30
8.-9. klass kell 10.30

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.