õppetöö

Время консультаций учителей

  • Abisogomjan, Irina
    Kolmapäev 7. tund, A436
  • Andrejeva, Alevtina
    Esmaspäev 12.45-13.30 A432
    Neljapäev 13.45-14.30 A432
  • Arhipova, Natalja
    Kolmapäev 7.tund A333
  • Arras, Liis
    Teisipäev 7. tund, B466
  • Art, Irina
    Teisipäev 7.15 A344
    Reede 13.45 A543
  • Babtšenko, Pavel
    Reede A435, 12:00-13:00
  • Bitov, Igor
    Neljapäev 13.00-14.00
  • Bitova, Jelena
    Teisipäev 8.00 - 8.45, A248
    Kolmapäev 8.00 - 8.45, A248
  • Botšarov, Pavel
    Esmaspäev 15:00 - 16:00 (fuajee)
    Kolmapäev 15:00 - 16:00 (fuajee)
  • Burajev, Vladimir
    Kolmapäev 13.00 - 13.45 B261
  • Dolgova, Inna
    Esmaspäev 13.00- 13.45 А440
    Kolmapäev 14.00 14.45 А440
  • Egorova, Svetlana
    Kolmapäev 7. tund A438
  • Ennok, Katrin
    Reede 8.tund, A533 /kokkuleppel muudel päevadel
  • Glimbaum, Inna
  • Hindriksoo, Irina
    Esmaspäev 7:30 A536
    Teisipäev 7:30 A536
    Reede 7:30 A536
  • Honcharova, Mariia
    Kolmapäev 13:00-14:00, B370
  • Iila, Marit
    Neljapäev 7.tund, A334
  • Ionova, Olga
    Kolmapäev 13.45 -14.45 A243
  • Ivanov, Maksim
    Teisipäev 14.00 - 16.00 A243 või A236
  • Ivanova, Natalja
    Esmaspäev 7:30 A535
    Teisipäev 7:30 A535
  • Joassoone, Diana
    Kolmapäev 7. tund, A347
    Neljapäev 6. tund, A347
  • Juhkam, Jana
    Esmaspäev 13.55 - 14.40 A343
    Neljapäev 13.55 - 14.40 A343
  • Jõgeva, Jana
    Kolmapäev 7.30 A442
  • Jõgise, Joel-Fredi
    Teisipäev 3. tund, 10.00 - 10.45. A137
  • Kalvi, Elvira
    Esmaspäev 7. tund B464
    Teisipäev 7. tund, B464
  • Kapanen, Irina
    Neljapäev 15.00 B261
    Reede 14.00 B261
  • Kaskman, Anne
    Esmaspäev 7. tund, A237
    Kolmapäev 7. tund, A237
  • Kass, Signe
    Esmaspäev 7. tund A439
    Kolmapäev 7.tund A439
  • Kikerpill, Tiina
    Kolmapäev 14.45, A344
    Reede 7.30, A344
  • Kim, Kvan Kho
    Teisipäev 7.tund, A441
  • Kim, Veronika
    Teisipäev 7.tund, A336
  • Klochkova, Julia
    Reede 7. ja 8. tund A342
  • Korsakova, Jelena
    Teisipäev 7.tund A235
    Kolmapäev 7.tund A235
  • Kottisse, Kati
    Teisipäev 6.tund B469
  • Krasno, Ljudmila
    Kolmapäev 8. tund.A441
    Neljapäev 8 . tund.A441
  • Kukina, Maria
    Teisipäev 7. ja/või 8. tund, kokkuleppel, A534
  • Kusnerov, Artur
    Neljapäev 14.00-15.00 B261
  • Krikmann, Ott
    Reede 8. tund A537
  • Küppar, Maire
    Teisipäev 6.tund A336
    Neljapäev 6 tund A336
  • Leibova, Svetlana
    Teisipäev 7 tund. A339
    Kolmapäev 7 tund. A339
  • Luts, Anne
    Kolmapäev 13.45, A346
    Reede 14.45, A346
  • Maidla, Katre
    Esmaspäev 6.tund B363
    Teisipäev 7.tund B363
  • Margus, Heidi
    Kolmapäev 14.40 - 15.30 A140
    Neljapäev 14.45 - 15.30 A140
  • Merinova, Tatjana
    Esmaspäev 7.20 - 8.00 B364
    Kolmapäev 14.40 - 15.30 B364
  • Mugra, Katrin
    Teisipäev 13.45-14.30 B366
  • Must-Vikman, Maarja
    Neljapäev 6. tund B470
  • Nõmme, Vivika
    Teisipäev 14.-14.45
  • Oja, Galina
    Kolmapäev 13.00-13.45 B366
    Reede 13.00-13.45 B366
  • Ojavere, Tatjana
    Teisipäev 14.45 - 15.30 A542
  • Org, Annely
    Kolmapäev 13.00- 13.45 B365 või kokkuleppel muul ajal
  • Otsa, Merili
    Kolmapäev 7.30 A534
    Neljapäev 7.30 A534
  • Paap, Marjam
    Esmaspäev 08.20-8.50 A340
    Kolmapäev 08.20-8.50 A340
    Neljapäev 08.20-8.50 A340
  • Pahk, Helen
    Neljapäev 14-14.40 A332
  • Permenova, Jelena
    Teisipäev 13.45 -15.30 A234
  • Pinajeva, Jelena
    Neljapäev 7.tund A234
  • Politanova, Iolanta
    Neljapäev 14.00-14.45 A433
    Reede 08.00 - 08.45 A433
  • Preobraženskaja, Anna
    Kolmapäev kokkuleppel 7 tund A541
    Neljapäev Kokkuleppel 7 tund A541
  • Rästa, Egne
    Kolmapäev kokkuleppel 1 tund A332
  • Rüütel, Anita
    Esmaspäev 14.45-15.30 B463
    Teisipäev 14.45-15.30 B463
  • Saarelaid, Marge
    Kolmapäev 7.tund A341
    Neljapäev 7.tund A341
  • Saikina, Margarita
    Reede 5.tund või kokkuleppel B371
  • Safonova, Irina
    Kolmapäev 13.45 - 14.30 võI kokkuleppel A236
  • Sepma, Riina
    Kolmapäev kokkuleppel 5.tund fuajee
  • Strohmann, Ellen
    Teisipäev 14.45-15.30 B361, kokkuleppel
    Kolmapäev 14.45- 15.30 B361, kokkuleppel
  • Svõrova, Irina
    Esmaspäev 13.00-13.45 B465
  • Tamm, Erna
    Esmaspäev 7 tund kokkuleppel, A139
    Neljapäev 7. tund kokkuleppel, A139
  • Tammeorg, Jane
    Teisipäev 13-13.45 A242
    Neljapäev 14 -14.45 A242
  • Teppe, Kerttu
    Esmaspäev 7. tund või kokkuleppel, A203, A205 või fuajee
    Neljapäev 7. tund või kokkuleppel, A203, A205 või fuajee
  • Tiirmaa, Marko
  • Trojanov, Anatoli
    Teisipäev 16.00 - 17.00 staadion
  • Trubatšova, Julia
    Teisipäev A248, kokkuleppel alates 12.00st
    Kolmapäev A248, kokkuleppel alates 12.00st - -
  • Trussova, Nelli
  • Uiga, Kalev
    Esmaspäev kl 14-15 või kokkuleppel (A236 või A540)
  • Vaino, Toomas
    Teisipäev 14.50 A537
    Neljapäev 14.50 A537
  • Vares, Marianna
    Teisipäev 7.tund A333
  • Viies, Helena
    Reede 14.00 A334
  • Vostrova, Tatjana
    Kolmapäev 7.30- 8.00 A543
    Neljapäev 7.30 - 8.30 A543
  • Värk, Karin
    Esmaspäev 15.30 B261
    Kolmapäev 14.30 B261
  • Värton, Kalvi
  • Yanushkovskaja, Valentina
    Neljapäev A344, 7.30
    Reede 7.tund A335

Страницы

Подписка на RSS - õppetöö
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.