Tänu

Meil on taas kord põhjust rõõmu tunda meie tegusate õpetajate ja õpilaste ning vahva kooli üle.

Tänan koorjuhte Allat, Ellenit ja Juliat, kes valmistasid meie lastekoori ette osavõtuks talveöölaulupeost, mis toimus eile, 27. jaanuaril Otepääl. Tänan õpetajaid, kes ettevõtmist toetasid. Tänan meie õpilasi, kes ühendkoori koosseisus tuhandetele pealtvaatajatele kordumatu kultuurielamuse pakkusid.

Meie kooli koor oli paljude esinejate hulgas ainus koolikoor. Meie lapsed olid arvatavasti ka ainukesed, kes keeruka repertuaari oma emakeelest erinevas keeles omandasid ja ette kandsid. Päris vägev kultuurikogemus, mille võrra nüüd rikkamad olete.

Tänuga
Hiie Asser