Töötajate vabade ametikohtade täitmise konkurss

Tartu Annelinna Gümnaasium võtab alates septembrist 2021 tööle järgmised õpetajad ja töötajad:

• sekretär
  • koolipsühholoog
  • keelekümblusklassi klassiõpetaja (õpetuskeel - eesti keel)
  • klassiõpetaja hariduslike erivajadustega õpilaste klassis (väikeklassis)
  • loodusteaduslike ainete õpetaja (õpetuskeel - eesti keel)
  • matemaatikaõpetaja (õpetuskeel - eesti keel)

Kvalifikatsiooni- ja keeleoskuse nõuded

Õpetajad ja koolipsühholoog -  kvalifikatsiooninõuded vastavalt haridus- ja teadusministri määrusele nr 30, vastu võetud 29.08.2013 „Direktori, õppealajuhataja, õpetajate ja tugispetsialistide kvalifikatsiooninõuded“

Kõigi töötajate keeleoskuse nõuded vastavalt Vabariigi Valitsuse määrusele nr 84, vastu võetud 20.06.2011 „Ametniku, töötaja ning füüsilisest isikust ettevõtja eesti keele oskuse ja kasutamise nõuded“.

Avaldus ja kvalifikatsiooninõudeid tõendavad dokumendid palume saata e-posti aadressil hiie@annelinn.edu.ee või tuua kooli kantseleisse Kaunase 68 kuni 14. mai 2021.

Lisainfo: hiie@annelinn.edu.ee; 5039813.

Tartu Annelinna Gümnaasiumi juhtkond

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.