Põhikooli kabinetid ja komisjonid

Põhikooli eksamid 9.kl. Algus: 10.00, suulised 9.00

Eesti keel kirjalik 31.mai 2022.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Varuliige: Natalja Ivanova

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A537 Õp. Arv: 11 (9d)

Helen Pahk, Irina Hindriksoo

A433 õp. arv 15 (9a)

Maarja Must-Vikman, Veronika Kim

A534 Õp. Arv 10 (9d)

Kalvi Värton, Merili Otsa

A541 Õp. Arv 12 (9b)

Tiina Kikerpill, Sergei Maltšenko

A542 Õp. Arv:11 (9b)

Anne Luts, Heidi Margus

A536 Õp. Arv: 17 (9c)

Marge Saarelaid, Toomas Vaino

A532 Õp. Arv 2 (9e)

Marianna Vares, Inna Glimbaum

A248, 9d (2 koolieksam)

Katre Maidla

Kokku 80

 

Eesti keel suuline 1.juuni 2022.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Varuliige: Maire Küppar

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

B371 Õp. Arv- 15 (9a)

Maarja Must-Vikman– intervjueerija

Diana Joassoone - hindaja

A344 Õp.arv – 23 (9b)

Tiina Kikerpill – intervjueerija/hindaja

Anne Luts– hindaja/intervjueerija

A341 Õp.ar – 17 (9c)

Marge Saarelaid– intervjueerija

Katre Maidla– hindaja

A335 Õp. Arv – 21 + 2 (9d+9e)

Kalvi Värton – intervjueerija/hindaja

Helen Pahk– intervjueerija/hindaja

Matemaatika 6.juuni 2022.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A234 õp. arv (9c) - 17

Liis Arras, Marge Saarelaid

A 235 Õp. Arv (9b) - 14

Jelena Korsakova, Pavel Babtšenko

A242 õp. arv (9b) - 9

Toomas Vaino, Merili Otsa

A236 Õp. Arv (9a) - 15

Ott Krikmann, Ljudmila Krasno

A205 Õp. Arv (9d) - 23

Olga Ionova, Tatjana Vostrova

A532 Õp. Arv 2

Irina Safonova, Inna Glimbaum

Kokku 80

 

Vene keel 14.juuni 2022.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A536 õp. arv 15 (9a – 1, 9b – 4, 9c – 9) – 14 õp.

Pavel Babtšenko, Irina Abisogomjan

A 543 Õp. Arv 9 (9d)

Tatjana Vostrova, Nelli Trussova

A532 Õp. Arv 1 (9e)

Pavel Babtšenko, Inna Glimbaum

Kokku 24

 

Inglise keel kirjalik 14.juuni 2022.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A205 õp. arv 20 , 12 (9.a) + 8 (9.b)

Julia Klochkova, Svetlana Egorova

A339, õp. Arv 10, 7 (9.b) + 3 (9.c)

Svetlana Leibova, Jane Tammeorg

Kokku 30

 

Inglise keel suuline 15.juuni 2022.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A342 õp. arv 20 , 12 (9.a) + 8 (9.b)

Julia Klochkova, Svetlana Egorova

A339, õp. Arv 10, 7 (9.b) + 3 (9.c)

Svetlana Leibova, Jane Tammeorg

Kokku 30

 

Keemia, bioloogia, füüsika 14.juuni 2022.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A234 õp. Arv keemia 12, bioloogia 3, füüsika 2

Irina Hindriksoo, Anna Preobraženskaja

A532 õp. Arv 1

Pavel Babtšenko, Inna Glimbaum

Ühiskonnaõpetus 14.juuni 2022.a. Eksamikomisjoni esimees – Hiie Asser

Ruum, õpilaste arv

Eksamikomisjoniliikmed

A438 ühiskonnaõpetus 8 + 1 kodakondsus eksam

Veronika Kim, Ljudmila Krasno

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.