Ajaveebid

Tartu Annelinna Gümnaasiumi keskkonnateadlikkuse laager

7-10.06.2021 toimus kuuendatele klassidele keskkonnateadlikkuse laager. Osales 87 õpilast. Igale klassile oli ettenähtud kaks õppepäeva. Kogu töö oli uurimuslik. Üks päev TÜ toidulaboris Karin Hellat juhendamisel, kus uuriti toidu koostist ja kvaliteedi. Teine päev Palupõhjas õppeklassis looduses Mai-Liis Vähi juhendamisel tehti õhu, vee ning mulla kvaliteedi hindamine. Õpilaste jaoks töö oli väga huvitav ja täielikult haaras neid.. kõik projektis esitatud eesmärgid olid täidetud

Info TAGi 10. klassi sisseastujatele

Tartu Annelinna Gümnaasiumi 10. klassi võetakse vastu nii eesti kui vene õppekeelega koolides põhikooli lõpetanud õpilased, kes esitavad kooli astumise taotluse ja põhikooli lõputunnistuse ARNO süsteemis (https://www.tartu.ee/arno) alates 15. juunist kuni 29. juunini 2021. Dokumendid tuleb esitada ka Tartu Annelinna Gümnaasiumis põhikooli lõpetanud õpilastel.

Poiste kaasava eelarve idee tõi koolimajja hokilaua

https://tartu.postimees.ee/7271049/poiste-kaasava-eelarve-idee-toi-kooli...
Tartlastele on kaasav eelarve juba teada asi, nüüd on ühingu Korruptsioonivaba Eesti ja sihtasutuse Eesti Koostöö Kogu eestvedamisel otsustanud sellesarnase algatuse väiksemas mahus ellu viia ka neli kooli üle Eesti.

Lehed

Telli voog RSS - ajaveebid
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.