Ajaveebid

Spordiviktoriini „Suvi ja sport 2021“ tulemused

Spordiviktoriini „Suvi ja sport 2021“ võitis maksimumpunktidega Stefan Melnikov 5c klassist.
Väga hea tulemuse saavutasid veel Jelizaveta Lissovskaja (7c klass), Daniel Kägu (6b klass), Maria Koršunova (5d klass), 4a klass (vastamisel osales kogu klass), Nastja Pasti (4e klass), Anna-Liza Jaska (3a klass), Sofia Goldt, Alisa Višnjakova ja Daniel Tymofiichuk (3b klass), Tatjana Lissovskaja (3c klass), Emil Suvorov (2A klass), Luiza Farhutdinova (2b klass), Milena Komleva ja Deivid Obiremko (2c klass).
Palju õnne!

Lapsevanemate esindajaks kooli hoolekogusse kandidaadid

Lp Tartu Annelinna Gümnaasiumi lapsevanemad!

Praeguseks on TAGi lapsevanemate esindajaks kooli hoolekogusse õ-a 2021/22 esitatud järgmised kandidaadid:

I kooliastme vanemate esindaja

1. Roman Abubikirov - 2b kl õpilase vanem

II kooliastme vanemate esindaja

2. Olga Telvar - 6c kl õpilase vanem

III kooliastme vanemate esindaja

3. Julia Grigorova - 8c kl õpilase vanem;
4. Diana Saar - 7d kl õpilase vanem;

Gümnaasiumiastme vanemate esindajad

Spordiviktoriini „Suvi ja sport 2021“ õiged vastused

• Tokyo olümpiamängud olid Tartu Annelinna Gümnaasiumile igati edukad.
    Olümpiamängudel võistles kaks  Annelinna Gümnaasiumi vilistlast.
  • Olümpiamänge nimetati TOKYO 2020, mitte aga TOKYO 2021 olümpiamängudeks seetõttu, et koroonapandeemia tõttu lükati 2020. aasta olümpiamängud ühe aasta võrra edasi.
  • Tokyo olümpiamängude olümpiavõitjatest on õppinud Tartu Annelinna Gümnaasiumis Julia Beljajeva ja Erika Kirpu. Olümpiamängude kuldmedal võideti vehklemises.

Lehed

Telli voog RSS - ajaveebid
You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.