latest news & announcements

Tartu Annelinna Gümnaasiumi keskkonnateadlikkuse laager

7-10.06.2021 toimus kuuendatele klassidele keskkonnateadlikkuse laager. Osales 87 õpilast. Igale klassile oli ettenähtud kaks õppepäeva. Kogu töö oli uurimuslik. Üks päev TÜ toidulaboris Karin Hellat juhendamisel, kus uuriti toidu koostist ja kvaliteedi. Teine päev Palupõhjas õppeklassis looduses Mai-Liis Vähi juhendamisel tehti õhu, vee ning mulla kvaliteedi hindamine. Õpilaste jaoks töö oli väga huvitav ja täielikult haaras neid.. kõik projektis esitatud eesmärgid olid täidetud

Info TAGi 10. klassi sisseastujatele

Tartu Annelinna Gümnaasiumi 10. klassi võetakse vastu nii eesti kui vene õppekeelega koolides põhikooli lõpetanud õpilased, kes esitavad kooli astumise taotluse ja põhikooli lõputunnistuse ARNO süsteemis (https://www.tartu.ee/arno) alates 15. juunist kuni 29. juunini 2021. Dokumendid tuleb esitada ka Tartu Annelinna Gümnaasiumis põhikooli lõpetanud õpilastel.

Ülelinnaline lastekaitsepäev kutsub õue

Tuleval teisipäeval, 1. juunil kell 10-19 toimub Tartu lastekaitsepäev “Õues on mõnus”.

Traditsiooniline õuesõppepäev näeb sel aastal välja veidi teisiti - töötoad, tegevused ja esinemised on hajutatud üle terve linna ning suurt festivali ja kontserti kesklinnas ei toimu. Tegevusi suuremale maa-alale hajutades saab paremini järgida ohutusnõudeid.

Tartu linn tunnustab olümpiaadidel osalejaid ja nende juhendajaid

© https://www.tartu.ee/et/uudised/tartu-linn-tunnustab-olumpiaadidel-osale...

Sel õppeaastal toimus Tartu Ülikooli teaduskooli korraldusel 24 aineolümpiaadi piirkonna- ja eelvooru, millest võttis kokku osa üle 1000 Tartu õpilase.

Aineolümpiaadide piirkonnavoorudes edukalt esinenud õpilased saavad tihti võistlemist jätkata ka üleriigilistes lõppvoorudes ning nii mõnelgi juhul ka rahvusvahelistel olümpiaadidel.

Uus Eesti koguperefilm otsib näitlemishuvilisi poisse!

Mängufilmide "O2" ja "Supilinna salaselts" tootja NaBa Films filmib tänavu suvel uut kodumaist koguperefilmi „Tähtsad ninad“, kuhu otsitakse peaosatäitjateks kaht näitlemishuvilist poissi vanuses 9-13 eluaastat. Filmiroll on tasustatud.

Täname

Täname 8a klassi õpilast Kristiina Tšekmassovat eduka osalemise eest 2021. a koolinoorte karikatuurivõistlusel "Mida naerad koolijüts?" Kristiina juhendaja on õpetaja Erna Tamm.

Lehed

You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.